A.G LICHT

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


A.G LICHT

Produkty projektanta: a.g Licht

Nasza intensywna praca przy różnych krajowych i międzynarodowych zadaniach architektonicznych możliwa jest tylko w zespole. Wszyscy członkowie naszego zespołu biurowego ukończyli studia z zakresu architektury i/lub projektowania wnętrz, uzupełnione o studia pomocnicze z zakresu projektowania oświetlenia. Oferujemy naszą usługę planowania dla wszystkich podfaz HOAI. Ponadto doradzamy w ramach naszych prac projektowych we wszystkich obszarach certyfikacji LEED i DGNB.
Jakość naszej pracy wyznacza najwyższe standardy oprócz wymagań projektowych w zakresie zrównoważonego rozwoju, energooszczędności i ekonomiki instalacji oświetleniowej. Osiągamy te cele, stosując innowacyjną inżynierię oświetlenia i sterowania we współpracy z planowaniem światła sztucznego i światła dziennego.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek