967 ARCH

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów

967 ARCH

Produkty projektanta: 967 Arch

967 Architetti Associati zostało założone przez Cesare Chichi i Stefano Maestri w 1999 roku.
Badania, innowacje i eksperymenty są stosowane od koncepcji projektowej do końcowej fazy zarządzania projektem. Ciągłe badania nad nowymi materiałami, oświetleniem stosowanym jako jeden z elementów architektonicznych i wpływem innych sektorów mają na celu uzyskanie przestrzeni o wyrafinowanej i stylowej atmosferze, która jest wynikiem połączenia elementów emocjonalnych i funkcjonalnych. Podejście firmy polega na tym, by działać bez trzymania się ustalonych schematów.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek