13&9 DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
  • Rok produkcji: 2017
  • Rodzaj lampy: Lampa wisząca
  • Przeznaczenie: Wewnętrzne
  • Projektant: 13&9 Design
  • Producent: Buzzispace
  • Materiał: Filc
  • Materiał: Tkanina
  • Kraj pochodzenia: Belgia
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

13&9 DESIGN

Produkty projektanta: 13&9 Design

13 & 9 to interdyscyplinarna marka projektowa z Grazu w Austrii o międzynarodowym ukierunkowaniu. Marka jest fuzją architektów z INNOCAD-u i projektantki mody ANASTASIA SU.
Dorobek tej kreatywnej społeczności obejmuje usługi projektowe i produkty z zakresu mebli, mody, światła i dźwięku itp. Wszystkie one czerpią z dynamiki pola pomiędzy definicją formy i funkcji, inspirowane architekturą i modą projekt, który jest stale odkrywany na nowo, wraz z szeroką gamą kontrastów, takich jak męski i kobiecy lub trwały i efemeryczny.
Przy tak szerokiej gamie wpływów, Ogólnym rezultatem jest unikalna koncepcja projektowa, która łączy funkcjonalne potrzeby i innowacyjność z rygorystycznymi standardami estetycznymi i komponentami emocjonalnymi, aby stworzyć wartość dodaną produktu, „duszy”, jądra projekt 13 i 9.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek