Marki

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lista produktów producenta: ZonaUno

ZonaUno - poznaj wszystkie produkty designerskiego producenta. ZonaUno: odkryj ceny, katalogi i nowości

Dzięki ZonaUno możesz skutecznie rozwiązać wiele sytuacji, które są w trakcie budowy i renowacji Twojego otoczenia. ZonaUno jest często używany w środowiskach mieszkalnych, publicznych lub komercyjnych. ZonaUno proponuje Ci przekształcić swoją przestrzeń i uczynić ją niezwykle atrakcyjną, ale przede wszystkim imponującą.Zapewniam, że wybór powierzchni zwiększy postrzeganą wartość domu, biura, a może restauracji, sklepu lub hotelu, tak jak sobie wyobrażasz. Wiele z nich oferuje drzwi naścienne, ale nikt nie ma doświadczenia w projektowaniu wnętrz, aby profesjonalnie przemyśleć Twoją przestrzeń.

Więcej

Chwilowo brak produktów tego producenta w naszym sklepie.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek