Marki

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lista produktów producenta: Zanette

Zanette - poznaj wszystkie produkty designerskiego producenta. Zanette: odkryj ceny, katalogi i nowości

Zanette została założona w 1962 roku jako firma zorientowana na jakość z fabrykami i sklepami strategicznie zlokalizowanymi pomiędzy prowincjami Pordenone i Treviso.Od początku była bardzo aktywna na rynku międzynarodowym, gdzie jakość włoskiego designu przywiązywała szczególną wagę.Filozofia Zanette opiera się na stałym pokrewieństwie z teraźniejszością w celu zebrania gustów i pragnień zróżnicowanej i kosmopolitycznej bazy klientów.Produkt Zanette zawsze jest w stanie przewidzieć i zinterpretować w spójny styl i wszechstronność, intencję zaspokojenia każdej potrzeby w domu.Wkład twórczy projektantów jest widoczny w płynnym odczuciu i miękkich tonach, które otaczają produkty, magicznie stworzonych przez wysoko wykwalifikowane ręce.

Więcej

Chwilowo brak produktów tego producenta w naszym sklepie.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek