Marki

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lista produktów producenta: Zajc

Zajc - poznaj wszystkie produkty designerskiego producenta. Zajc: odkryj ceny, katalogi i nowości

Wszystko zaczęło się ponad dwadzieścia lat temu w małym warsztacie w Poznaniu. ZAJC od początku zajmował się produkcją mebli kuchennych. Dziś w firmie pracują z pełnym zaangażowaniem trzy pokolenia właścicieli. Choć flagowym produktem ZAJC są kuchnie na wymiar, marka tworzy również garderoby, systemy wnękowe, a nawet całe wnętrza domów i mieszkań. Ich kunszt zawdzięcza doświadczonemu zespołowi specjalistów pracujących w poznańskiej centrali.Meble na wymiar to efekt indywidualnego podejścia do potrzeb każdego klienta. Najbardziej rzucają się w oczy precyzyjnie wykonane detale. Wiele z nich jest wykonywanych ręcznie w sposób, któremu nie mogą dorównać nawet najlepsze maszyny. Ostateczny model jest więc doskonale dostosowany i dostosowany do wyposażenia domu. Równie ważny jest fakt, że meble ZAJC zawierają elementy wykonane wyłącznie w Europie. ZAJC oferuje również kompleksową obsługę klienta. Daje poczucie bezpieczeństwa i dba o wszystkie etapy prac: od opracowania projektu, przez produkcję mebli, po transport, montaż i serwis.

Więcej

Chwilowo brak produktów tego producenta w naszym sklepie.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek