Marki

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lista produktów producenta: YO2

YO2 - poznaj wszystkie produkty designerskiego producenta. YO2: odkryj ceny, katalogi i nowości

Marka YO2 zawsze miała na celu dodanie dodatkowej elegancji do naszego życia, dekorując nasze domy, biura, pokoje hotelowe i restauracje kultowymi i innowacyjnymi kreacjami, które sprawią, że Twoje otoczenie będzie piękniejsze, ekscytujące dzięki obszernej kolekcji pomysłów i rozwiązań projektowych i sprawi, że będzie bardziej inspirujące.Każda kolekcja jest własną filozofią projektowania i inspiracją dla projektantów, architektów, planistów i sklepów projektowych na całym świecie. Zakres projektowania polega na składaniu dużej liczby propozycji projektowych zarówno ekspertom, jak i klientom indywidualnym. Wszystkie produkty są produkowane głównie dla sektora projektów komercyjnych i posiadają najwyższe certyfikaty norm do intensywnego użytku komercyjnego.YO2 wykonuje rzeźby żeliwne, tapety i dywany.Z radością i dumą współpracujemy z najważniejszymi biurami architektonicznymi i firmami z branży nieruchomości, konstruktorami i projektantami na całym świecie. Produkty YO2 są dystrybuowane w większości krajów za pośrednictwem sieci doskonałych sklepów i agencji projektowych.Nasz zespół kreatywny może dostosować lub dostosować dowolny produkt YO2 z naszej oferty do potrzeb każdego projektu, ponieważ wszystkie nasze produkty są głównie projektowane i produkowane dla sektora projektów komercyjnych, posiadając najwyższe certyfikaty standardów ciężkich zastosowań komercyjnych.

Więcej

Chwilowo brak produktów tego producenta w naszym sklepie.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek