Marki

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lista produktów producenta: Woodnotes

Woodnotes - poznaj wszystkie produkty designerskiego producenta. Woodnotes: odkryj ceny, katalogi i nowości

Woodnotes to fińska firma projektowa założona w 1987 roku przez projektantkę tekstyliów Ritvę Puotila i jej syna Mikko Puotila. Firma nadal jest własnością jej założycieli. Pierwotna koncepcja produktów Woodnotes polegała na połączeniu kreatywności artystycznej inspirowanej surową naturą Finlandii z zaawansowanymi technologiami kształtowania fińskich surowców: drewna i tekstyliów papierowych. Ritva Puotila chciała wykorzystać przędzę papierową ze względu na jej właściwości - aby jak najlepiej wykorzystać jej unikalne właściwości, a nie jako substytut innych materiałów.Kolekcja Woodnotes, która przez lata ewoluowała od dywanów z przędzy papierowej do kompleksowej koncepcji, jest co roku uzupełniana o nowe, istotne i innowacyjne produkty.Produkty Woodnotes znane są na całym świecie z eleganckiego wzornictwa i doskonałej jakości. Firma eksportuje obecnie 70% swojej produkcji do ponad 40 krajów. Produkty Woodnotes są sprzedawane w ekskluzywnych sklepach z wyposażeniem wnętrz i wzornictwa. Produkty Woodnotes zdobyły wiele międzynarodowych nagród.

Więcej

Chwilowo brak produktów tego producenta w naszym sklepie.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek