Marki

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lista produktów producenta: Wicona

Wicona - poznaj wszystkie produkty designerskiego producenta. Wicona: odkryj ceny, katalogi i nowości

WICONA powstała w Ulm w 1948 roku jako oddział firmy Wieland Werke. Wszystkie działania w obszarach badań, rozwoju, marketingu, sprzedaży i serwisu koordynowane są w centrali w Ulm. Rozwiązania na przyszłość są opracowywane i testowane w Centrum Technologicznym WICONA. Nowoczesne centrum logistyczne w Gerstungen gwarantuje terminowe dostawy do klientów pełnego asortymentu profili, akcesoriów, okuć i urządzeń do obróbki. Najnowocześniejsza lakiernia proszkowa do obróbki powierzchni profili WICONA jest połączona „od ściany do ściany” z centrum.

Więcej

Chwilowo brak produktów tego producenta w naszym sklepie.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek