Marki

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lista produktów producenta: Weld & Co

Weld & Co - poznaj wszystkie produkty designerskiego producenta. Weld & Co: odkryj ceny, katalogi i nowości

weld & co to meble i akcesoria do domu ze Wschodniej Westfalii, regionu Niemiec o bogatej tradycji meblarskiej. Każdy projekt opiera się na unikalnym pomyśle, który docenia wagę formy i funkcji. Dzięki wyraźnym liniom język designu koncentruje się na tym, co najważniejsze. Materiały są wybierane nie tylko ze względu na ich praktyczność, ale także dlatego, że uzupełniają projekt. Welding & Co łączy rzemiosło z produkcją przemysłową, aby wytwarzać nasze produkty w regionie.

Więcej

Chwilowo brak produktów tego producenta w naszym sklepie.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek