Marki

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lista produktów producenta: VittEr Design

VittEr Design - poznaj wszystkie produkty designerskiego producenta. VittEr Design: odkryj ceny, katalogi i nowości

VittEr Design® to marka założona w 2019 roku przez Filippi 1971 w Berbenno w Dolinach Bergamo, firma z 50-letnim (1971-2021) międzynarodowym doświadczeniem w branży meblarskiej oraz w dostarczaniu kompletnych zestawów i niestandardowych komponentów do kamperów i przyczep kempingowych . Dzięki tej nowej marce Filippi 1971 ma na celu ulepszenie i podkreślenie swojego ekskluzywnego materiału VittEr® w świecie designu i mebli. VittEr® jest wynikiem wielu lat intensywnych prac badawczo-rozwojowych, które nieustannie ewoluują. Reprezentuje nową generację kompaktowych laminatów, wolnych od formaldehydu, antybakteryjnych, szczycących się w 100% włoskim łańcuchem dostaw, odpowiednich do użytku na zewnątrz i kontaktu z żywnością, zaprojektowanych z myślą o oferowaniu ekologicznych produktów o niższej cenie, promujących zanieczyszczenie środowiska. VittEr Design® znajduje się w historycznym budynku Filippi, niedawno odnowionym i powiększonym w 1971 roku przez architektów Basaglia + Rota Nodari, aby pomieścić obie rzeczywistości pracujące w bliskim kontakcie ze sobą i z terytorium. Ten nowy maszt był wyzwaniem projektowym, które architekci pomyślnie zrealizowali, definiując współczesną architekturę na szczycie istniejącego już budynku przemysłowego. Rozszerzenie, które symbolizuje również misję VittEr Design®: patrzeć w przyszłość, nie tracąc z oczu własnej historii. Sukces tej pierwszej współpracy skłonił markę do powierzenia Basaglia + Rota Nodari kolejnego kluczowego wyzwania: stworzenia pierwszej kolekcji akcesoriów meblowych VittEr Design® w celu interpretacji i wzmocnienia właściwości materiału w celu stworzenia innowacyjnego , ekologiczne i opracowywanie innowacyjnych rozwiązań dla produktów nadających się do recyklingu. Pierwsza kolekcja produktów POP & Déco VittEr Design® jest dedykowana do środowisk mieszkalnych, obiektów hotelarskich, placówek służby zdrowia i przestrzeni wspólnych.

Więcej
Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek