Marki

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lista produktów producenta: Vighi

Vighi - poznaj wszystkie produkty designerskiego producenta. Vighi: odkryj ceny, katalogi i nowości

Vighi Porte Blindate została założona przez Giorgio Vighi w latach siedemdziesiątych i od tego czasu rozwija i wzmacnia swoją strukturę produkcyjną. Po śmierci założyciela firma została w 2012 roku przejęta przez nowego właściciela i przemianowana na VIGHI SECURITY DOORS SPA. Podstawowa wartość firmy pozostała taka sama: produkcja drzwi antywłamaniowych o wysokiej wydajności i jakości, integrująca najlepsze cechy branży w połączeniu z drobiazgowym krawiectwem i dbałością o szczegóły.VIGHI Security Doors dostarcza drzwi antywłamaniowe do stref wejściowych, drzwi przeciwpożarowe, do budynków mieszkalnych i użyteczności publicznej. Wysokiej klasy drzwi antywłamaniowe o klasie antywłamaniowości 3, 4 i 5, które gwarantują doskonałą skuteczność w zakresie izolacyjności akustycznej, przenikania ciepła i odporności na czynniki atmosferyczne.Technologia, badania, ciągła innowacyjność i stosowanie wysokiej jakości materiałów, to cechy charakterystyczne firmy, które każdego dnia nabierają kształtu w zakresie bezpieczeństwa, designu, komfortu, niezawodności oraz elastyczności rozmiarów i dostosowań do potrzeb każdego klienta.Aby osiągnąć te cele, firma utworzyła wewnętrzne oddziały specjalizujące się w produkcji specyfiki mechanicznych elementów drzwi, na drzwiach elektronicznych, a także warsztat stolarski, w którym wprawne ręce rzemieślników są w stanie wyprodukować każdy rodzaj Produkcja lub renowacja paneli drewnianych.VIGHI był jednym z pierwszych producentów drzwi, który wprowadził wkładkę Europrofile, a dzięki własnemu innowacyjnemu projektowi wkładka i zamek sprawdziły się.Firma posiada certyfikat UNI EN ISO 9001: 2015 i CE, a także wszystkie certyfikaty specyficzne dla produktów.Vighi Security Doors jest obecny na rynku krajowym i międzynarodowym.Na rynku lokalnym działa sieć wyselekcjonowanych i wykwalifikowanych dealerów.Jeśli chodzi o rynek eksportowy, sieć sprzedaży działa w strefie euro, Europie Wschodniej, Afryce Północnej, Rosji i Chinach.Sztuka i projektowanie VighiW 2015 roku firma Vighi stworzyła markę Vighi Art & Design, aby promować badania estetyczne i wzornictwo Made in Italy. W ramach tego programu badawczego wiedza biznesowa jest dzielona z projektantami, architektami i artystami, oferując im możliwość wprowadzenia innowacyjnych, kreatywnych rozwiązań do drzwi Vighi.Do tej pory powstały dwie linie wzornicze i niekonwencjonalne panele elewacyjne: kolekcja kreatywna Claudia Meraviglia oraz kolekcja Ventesimosecolo.W 2016 roku „Kolekcja kreatywna Claudia Meraviglia” została wybrana i nagrodzona przez „GRAN DESIGN ETICO – International Award”.W 2018 roku Vighi zdobył nagrodę „Design Management Award”.Vighi Security Doors potwierdza swoją wiodącą pozycję w świecie drzwi antywłamaniowych pod względem jakości produktu, innowacyjności i wzornictwa made in Italy.

Więcej

Chwilowo brak produktów tego producenta w naszym sklepie.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek