Marki

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lista produktów producenta: Viganò

Viganò - poznaj wszystkie produkty designerskiego producenta. Viganò: odkryj ceny, katalogi i nowości

Od 1961 roku Viganò & C. produkuje meble biurowe i kontraktowe w Brianza, bijącym sercu włoskiego wzornictwa przemysłowego. „Naszym celem jest satysfakcja klienta, dlatego tworzymy produkty charakteryzujące się ponadczasowym designem, gdzie komfort i dbałość o szczegóły są niezbędne.” Projekt często szyty na miarę, wywodzący się z najwyższej tradycji włoskiej produkcji przemysłowej, gdzie staranne badania materiałów i najbardziej zaawansowane technologie zapewniają użytkownikowi wszechstronne wrażenia z siedzenia. Produkty zrealizowane z krawiecką dbałością dzięki nowatorskiej równowadze pomiędzy estetyką a ergonomią. Produkty spełniające najsurowsze międzynarodowe standardy bez kompromisów. Przedmioty towarzyszące najwspanialszym momentom naszego życia.

Więcej
Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 83 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 83 elementów

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek