Marki

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lista produktów producenta: Very Wood

Very Wood - poznaj wszystkie produkty designerskiego producenta. Very Wood: odkryj ceny, katalogi i nowości

Very Wood to wyrafinowana kolekcja krzeseł do jadalni, foteli, małych sof i hokerów do restauracji i publicznych przestrzeni gościnnych. Firma łączy funkcjonalny design z zamiłowaniem do drewna, kunsztem rzemieślniczym, dbałością o szczegóły i jakością naturalnych materiałów. Jest to prawdziwie kolekcja klasycznych projektów „Made in Italy”, zrewidowanych i zinterpretowanych na nowo w dzisiejszych środowiskach, spełniających wszystkie międzynarodowe standardy dotyczące mebli hotelowych i kontraktowych.

Więcej

Chwilowo brak produktów tego producenta w naszym sklepie.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek