Marki

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lista produktów producenta: Vasco

Vasco - poznaj wszystkie produkty designerskiego producenta. Vasco: odkryj ceny, katalogi i nowości

Zapewne znasz już firmę VASCO jako lidera rynku grzejników łazienkowych i czołowego producenta grzejników dekoracyjnych w Europie. Ale to nie wszystko. Posiadamy również 30-letnie doświadczenie w dziedzinie ogrzewania podłogowego. Ponadto w ciągu ostatnich 3 lat staliśmy się znanym dostawcą cichych systemów wentylacyjnych. We wszystkich tych działaniach przewidujemy obecny trend w kierunku zwiększania świadomości ekologicznej. Nieustannie inwestujemy w nowe, zrównoważone produkty, które nie tylko charakteryzują się nienagannym wzornictwem, ale także promują bardziej efektywne zarządzanie energią. Wreszcie, VASCO posiada certyfikaty ISO 9001 i ISO 14001, co świadczy o naszym zaangażowaniu w dobre zarządzanie środowiskiem i jakością.VASCO oferuje różnorodne rozwiązania, które przyczyniają się do optymalnego komfortu życia.

Więcej

Chwilowo brak produktów tego producenta w naszym sklepie.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek