Marki

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lista produktów producenta: UE Chairs

UE Chairs - poznaj wszystkie produkty designerskiego producenta. UE Chairs: odkryj ceny, katalogi i nowości

UE Furniture to uznana w całym kraju firma high-tech, specjalizująca się w rozwoju, produkcji i sprzedaży ergonomicznych siedzeń. Firma jest jednym z największych producentów mebli do siedzenia w Chinach. Asortyment obejmuje krzesła biurowe i krzesła treningowe, krzesła relaksacyjne i fotele do masażu, a także komponenty do siedzenia funkcjonalnego. UE jest członkiem Stowarzyszenia Meblowego China jako wiceprezes. UE jest również Przewodniczącym Stowarzyszenia Przemysłu Krzeseł Prowincji Zhejiang , które jest członkiem Narodowego Instytutu Normalizacyjnego. Firma jest certyfikowanym przedsiębiorstwem jakości w Chinach i modelowym podmiotem AAA w prowincji Zhejiang.

Więcej
Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 16 z 16 elementów
Pokazuje 1 - 16 z 16 elementów

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek