Marki

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lista produktów producenta: Twin Systems

Twin Systems - poznaj wszystkie produkty designerskiego producenta. Twin Systems: odkryj ceny, katalogi i nowości

TWIN SYSTEMS projektuje, planuje i sprzedaje systemy aluminiowe dla architektury.Ponad 10 lat doświadczenia w branży gwarantuje wysoką jakość i kompletność usług: od konsultacji do indywidualnego wdrożenia i rzeczywistej instalacji dzięki 14 punktom sprzedaży rozsianym po całym terytorium Włoch.Twin Systems jest synonimem doskonałości, w szczególności dzięki starannemu i skrupulatnemu doborowi produktów Made in Italy, które tworzą szeroką gamę produktów dostępnych dla klientów, ze szczególnym uwzględnieniem ochrony środowiska.

Więcej

Chwilowo brak produktów tego producenta w naszym sklepie.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek