Marki

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lista produktów producenta: Trona

Trona - poznaj wszystkie produkty designerskiego producenta. Trona: odkryj ceny, katalogi i nowości

TRONA: luksusowy design Made in ItalyTRONA to włoska zarejestrowana marka w 100% Made in Italy, która projektuje luksusowe, ręcznie robione meble do zewnętrznych i wewnętrznych SPA, luksusowych hoteli, kurortów, prywatnych basenów i jachtów.Każdy element TRONA można dostosować i niepowtarzalny. Niezbędny design, elegancja i luksus: TRONA wpisuje w jedną markę 100% ręcznie robioną włoską jakość z każdym osobistym pragnieniem.TRONA to gwarancja jakości, niepowtarzalności i piękna designu. Dzięki oryginalnemu pomysłowi Christiana Tamburinelli, wszystkie dzieła sztuki TRONA na zewnątrz i wewnątrz są opracowywane w celu stworzenia wyjątkowych i nowoczesnych mebli. Każdy mebel TRONA wykonany jest w 100% z wodoodpornej, ognioodpornej ekoskóry. Ta ekologiczna tkanina jest odporna na zarysowania, warunki atmosferyczne i promieniowanie UV. Z tego powodu TRONA utrzymuje swoją jakość zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.Z TRONA do przestrzeni zewnętrznych możesz wybierać spośród wielu dostosowywanych rozwiązań. TRONA trwa wiecznie: każda grafika jest pokryta w pełni zdejmowaną i łatwo zmywalną owiewką. Ponadto możesz zmienić zasięg i wybrać różne rozwiązania osobiste.Z TRONA wybierz jasne, neutralne kolory do swojego wnętrza, aby stworzyć idealne przestrzenie do pełnego relaksu dla Twojej rodziny lub mieszkańców Twojego SPA. Wyposaż swoje pokoje dla swojego centrum wellness i luksusowego ośrodka hotelowego w meble najlepszej jakości i zapewnij najwyższy komfort dzięki ergonomicznej konstrukcji TRONA.

Więcej
Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek