Marki

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lista produktów producenta: Trocellen Italia

Trocellen Italia - poznaj wszystkie produkty designerskiego producenta. Trocellen Italia: odkryj ceny, katalogi i nowości

Trocellen jest producentem usieciowanych pianek PO. Razem z naszym japońskim właścicielem Furukawa Electric Co. Ltd. jesteśmy na globalnej drodze do sukcesu.Z ponad 600 pracownikami w siedmiu lokalizacjach i wieloma współpracującymi firmami, różnymi partnerskimi uczelniami, instytutami i projektantami, oferujemy rozwiązania dla szerokiej gamy branż i zastosowań. Dzięki naszym zróżnicowanym obszarom biznesowym spełniamy wymagania specyficzne dla branży i stale rozwijamy innowacyjne produkty spełniające różnorodne potrzeby. Produkujemy wyroby gotowe, półprodukty i surowce na rynek konsumencki oraz dla naszych partnerów z różnych branż, takich jak motoryzacja, budownictwo i izolacje, sporty rekreacyjne i zawodowe, taśmy klejące, obuwie i opakowania.Dzięki szerokiej gamie naszych produktów oferujemy ludziom ciepłe i spokojne środowisko życia i pracy. Sprawiamy, że podróż jest wygodna i bezpieczna. Pomagamy im cieszyć się wolnym czasem, jednocześnie chroniąc ich zdrowie. Sprawiamy, że moda jest bezpieczna i stylowa. Wraz z naszymi partnerami opracowujemy rozwiązania i realizujemy szeroką gamę profesjonalnych projektów.

Więcej

Chwilowo brak produktów tego producenta w naszym sklepie.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek