Marki

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lista produktów producenta: TreCe

TreCe - poznaj wszystkie produkty designerskiego producenta. TreCe: odkryj ceny, katalogi i nowości

TreCe jest jednym z wiodących skandynawskich dostawców mebli magazynowych i jednostek do recyklingu dla biur i przestrzeni publicznych. Głównym rynkiem firmy jest Skandynawia, a także kilka krajów w Europie, Azji i Ameryce Północnej. Wieloletnie doświadczenie w połączeniu z silnym pragnieniem innowacji napędza firmę TreCe i umożliwia jej ciągłe opracowywanie nowych inteligentnych rozwiązań projektowych.Historia firmyTreCe AB to firma rodzinna działająca od 1973 roku. Firma TreCes została założona przez Görana Carnocka w 1973 roku, w tym czasie firma TreCe produkowała sosnowe regały magazynowe i archiwalne.W 1978 roku do firmy dołączyli dwaj synowie Görana, Claes i Anders Carnock. Wraz z Göranem Carnockiem w firmie było teraz trzech Carnockówstąd nazwa TreCe, trzy Cs. Ze względu na rosnące zapotrzebowanie firma rozrosła się pod względem wielkości i asortymentu, a dziś dysponuje pełną ofertą magazynów dla biur i miejsc publicznych.

Więcej
Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek