Marki

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lista produktów producenta: Toou

Toou - poznaj wszystkie produkty designerskiego producenta. Toou: odkryj ceny, katalogi i nowości

TOOU to nie tylko producent wyposażenia wnętrz. To urzeczywistnienie utopii: ergonomicznych, przystępnych i wszechstronnych wzorów na przedmiotach codziennego użytku. Zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz, zaprojektowane dla singli i społeczności, z estetyką cross-fit, która dopasowuje się do każdego stylu życia, obiekty Toou są projektowane i budowane dla każdego z nas. Będąc miejscem spotkania kultury europejskiej i azjatyckiej, TOOU rozpoczęło w 2015 roku tworzenie obiektów projektowych, które przede wszystkim uwzględniają ludzi. Włochy to kreatywne serce TOOU, gdzie projekty nabierają kształtu, a tapicerka jest szyta na miarę po dokładnych badaniach materiałów i kombinacji kolorów. Nasze formy są następnie projektowane i produkowane masowo, wykorzystując ugruntowane doświadczenie w produkcji wyrobów z tworzyw sztucznych dla prestiżowych partnerów z branży meblarskiej.Produkcja form TOOU powierzona jest firmie z ponad 30-letnim doświadczeniem w branży. Jakość form i wykończeń jest taka sama jak przy produkcji komponentów dla przemysłu motoryzacyjnego, który wymaga bardzo wysokich standardów jakościowych. Naszym nadrzędnym celem jest, aby każdy przedmiot był jak najbardziej pożądany, przystępny cenowo i indywidualny, przy użyciu szerokiej gamy materiałów, kształtów i kolorów, aby przekształcić masowo produkowany produkt w wysoce osobisty produkt. Nasze produkty to fizyczna realizacja mocnych, szczegółowych pomysłów. Celem Toou jest tworzenie trwałych obiektów, zarówno pod względem konstrukcyjnym, jak i estetycznym, sylwetek i objętości, które staną się zaufanymi towarzyszami w Twoim własnym, domowym krajobrazie.

Więcej
Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 25 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 25 elementów

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek