Marki

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lista produktów producenta: Tirolo

Tirolo - poznaj wszystkie produkty designerskiego producenta. Tirolo: odkryj ceny, katalogi i nowości

TIROLO to wiodąca firma w branży meblarskiej zrodzona z pasji do naszego terytorium, do drewna i jego historii.Założona i rozwijana w sercu najważniejszej włoskiej dzielnicy krzeseł, Manzano, reprezentuje tradycję i know-how z regionu. Tutaj drewno i meble reprezentują historię, kulturę i pasję.Założona ponad 30 lat temu firma jest synonimem wysokiej jakości, niezawodności, trwałości i pasji dla naszych klientów.Miłość do włoskiej tradycji i chęć rozpowszechniania Made in Italy na całym świecie zainspirowała nas do stworzenia krzeseł i stołów, które najlepiej reprezentują naszą esencję.Urodzony jako firma rodzinna, nasze wartości to absolutna jakość produktów, dbałość o szczegóły, ciągłe badania i badania materiałów oraz zadowolenie klienta.Zastosowanie litego drewna jest wartością dodaną i istotną cechą naszych produktów.Drewno jest starannie dobierane, aby pokazać najlepsze słoje i najpiękniejsze sęki.Podobnie, TIROLO posiada wysokie kwalifikacje i kompetencje w świecie tapicerki. Dział tapicerki wnętrz pozwala tej firmie tworzyć arcydzieła poprzez eksperymentowanie i ciągłe poszukiwanie innowacyjnych materiałów i wykończeń.TIROLO uosabia i przekazuje poprzez swoje wyroby kulturę wytwarzania, poczucie harmonii i komfortu, włoską tradycję drewna oraz inspiracje najlepszym europejskim designem.Wdrażając swoje produkty, TIROLO może polegać na doskonałej strukturze organizacyjnej. Obejmuje wszystkie fazy procesu produkcyjnego . Wartością dodaną i wyróżnikiem są zakładowe działy stolarskie, malarskie, tapicerskie i pakowania.Pionowy zakres produkcji oraz współpraca z najbardziej doświadczonymi realiami w naszym regionie pozwala nam być elastycznym, dynamicznym i zawsze spełniać wymagania zamówień na całym świecie. Współpracujemy z międzynarodowymi studiami i projektantami, aby wyposażyć najbardziej ekskluzywne lokalizacje na całym świecie. Nasze produkty to idealne rozwiązania dla luksusowych hoteli, biur i restauracjiSpecjalny dział produkcji jest również fundamentalną częścią rzeczywistości TIROLO. Począwszy od prostej personalizacji produktów z katalogu, z możliwością wyboru ponad 12 kolorów drewna i szerokiej gamy tkanin, po tworzenie produktów specjalnie zaprojektowanych dla klienta.Elastyczność, wsłuchiwanie się w potrzeby klientów i chęć tworzenia unikalnych produktów pod kątem jakości i wzornictwa są integralną częścią naszego bytu i naszej codziennej pracy.Tworzymy niepowtarzalne i wyróżniające się egzemplarze.

Więcej
Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek