Marki

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lista produktów producenta: Tenax

Tenax - poznaj wszystkie produkty designerskiego producenta. Tenax: odkryj ceny, katalogi i nowości

Tenax specjalizuje się w wysokiej jakości tworzywach sztucznych i usługach, które tworzą wartość dla klienta i firmy. Każdego dnia miliony ludzi we wszystkich częściach świata korzystają z produktów i rozwiązań opartych na know-how firmy Tenax. Jako międzynarodowy lider w dziedzinie wytłaczania polimerów termoplastycznych, Grupa Tenax od ponad 50 lat jest w stanie zbudować globalną sieć jednostek produkcyjnych i handlowych, które działają synergistycznie według unikalnego, niezrównanego modelu. Sieć zasobów będąca ważnym rozmówcą w wielu sektorach przemysłu i rynku. Partner, który stale inwestuje w badania i rozwój, aby oferować wartość dodaną swoim klientom.

Więcej

Chwilowo brak produktów tego producenta w naszym sklepie.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek