Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Kwadratowy stolik ogrodowy z drewna tekowego Skargaarden Skanör Zobacz większe

Kwadratowy stolik ogrodowy z drewna tekowego Skargaarden Skanör

KOD: 250sdskargaardenskanör

ID: 237294

ProjektantCarl Jägnefelt & Joacim Wahlström
ProducentSkargaarden

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Skargaarden Skanör

Kwadratowy stolik ogrodowy z drewna tekowego

Dane techniczne

51 x 51 x 35 cm

Opis

Kwadratowy stolik ogrodowy z drewna tekowego.

Ekskluzywna i bogata gama mebli do użytku na zewnątrz, zadaszonych przestrzeni zewnętrznych i wewnętrznych. Outdoor: ramy z drewna tekowego i poduszki wypełnione pianką, z pokrowcem z tkanin zewnętrznych firmy Sunbrella.

Tagi

Skargaarden, Carl Jägnefelt & Joacim Wahlström, Skanör, Meble ogrodowe, Stoły i krzesła, Stoliki kawowe, Stoliki ogrodowe, Stolik kawowy, Stolik ogrodowy, Stoliki kawowe w stylu współczesnym, Stoliki kawowe z drewna, Stoliki z drewna tekowego, Stoliki kawowe kwadratowe, Stoliki boczne , Stoliki boczne Ogród w stylu współczesnym, Stoliki boczne Wood Garden, Stoliki boczne Teak Garden

Napisz opinię

Kwadratowy stolik ogrodowy z drewna tekowego Skargaarden Skanör

Kwadratowy stolik ogrodowy z drewna tekowego Skargaarden Skanör

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek