Marki

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lista produktów producenta: Tacto

Tacto - poznaj wszystkie produkty designerskiego producenta. Tacto: odkryj ceny, katalogi i nowości

Tacto - co po hiszpańsku oznacza "uczucie" - specjalizuje się w projektowaniu i produkcji współczesnych ręcznie robionych dywanów. Tacto chce obudzić zmysły, podkreślając istotę swoich wysokiej jakości dywanów poprzez tekstury, kolory i wzory.Tacto to designerska marka dywanów Kuatro, firmy z rodzinną tradycją i wieloletnim doświadczeniem w produkcji dywanów. Tacto jest wynikiem tego doświadczenia i chęci zaoferowania nowego i awangardowego produktu. Po prawie trzech latach projektowania każdy szczegół tej pierwszej kolekcji został starannie zmodyfikowany i udoskonalony. Kolekcje przeznaczone są do projektów aranżacji i dekoracji wnętrz, z ciepłymi i wygodnymi dywanikami, które zapewniają przyjemne doznania.W fabrykach firma gwarantuje uczciwe i sprawiedliwe warunki pracy dla swoich pracowników. Ale Tacto dba również o ich warunki życia i aktywnie współpracuje ze społecznością, aby poprawić ich dostęp do edukacji, lepszych warunków mieszkaniowych, warunków sanitarnych i wody. Tacto wspiera dobrostan dzieci poprzez członkostwo w Care & Fair.

Więcej
Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 29 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 29 elementów

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek