Marki

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lista produktów producenta: Systemtronic

Systemtronic - poznaj wszystkie produkty designerskiego producenta. Systemtronic: odkryj ceny, katalogi i nowości

Jakość, ponadczasowy design, doskonałość i zdolność adaptacji to wartości, które kierują ponad 30-letnią podróżą firmy Systemtronic. Od 1988 roku firma projektuje i produkuje nowoczesne meble pomocnicze, które oferują rozwiązania zarówno do użytku kontraktowego, jak i mieszkaniowego, skutecznie zaspokajając potrzeby tak różnorodnych przestrzeni, jak biura i sale konferencyjne, hotele, ośrodki edukacyjne, placówki opieki zdrowotnej, restauracje i domy.Kolekcje oferują meble pomocnicze, systemy przechowywania, rozwiązania dla nowych technologii, akcesoria i dodatki o nienagannym wzornictwie i wyróżniającym się podejściu do rozwiązywania problemów, które sprawia, że Systemtronic jest wyjątkowy. Wszystkie produkty są certyfikowane przez instytut technologiczny AIDIMME i są w 100% wykonane w Europie przy użyciu wysokiej jakości materiałów i przy zastosowaniu najlepszych praktyk zrównoważonego rozwoju.

Więcej
Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 46 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 46 elementów

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek