Marki

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lista produktów producenta: SVF

SVF - poznaj wszystkie produkty designerskiego producenta. SVF: odkryj ceny, katalogi i nowości

SVF jest wiodącym francuskim MŚP na rynku ochrony przeciwpożarowej. SVF opracowuje, projektuje, certyfikuje, produkuje i montuje własną ślusarkę z metalu ogniotrwałego szkliwionego:- Stałe przeszklone ściany ramowe- ściany szklano-szklane- Drzwi obrotowe i przesuwne (pojedyncze lub podwójne), wszystkie z aluminium i/lub stali.SVF oferuje również drzwi wodoszczelne i grodzie.Dzięki inżynierom budowlanym przeszkolonym w zakresie metod BIM, SVF stale opracowuje i kwalifikuje nowe rozwiązania, aby spełnić wymagania architektoniczne i bezpieczeństwa stawiane przez głównych wykonawców, generalnych wykonawców i firmy wykończeniowe.SVF posiada warsztat o powierzchni 800 m2 w Alzacji, w którym produkowane są wszystkie produkty na zamówienie.

Więcej

Chwilowo brak produktów tego producenta w naszym sklepie.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek