Marki

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lista produktów producenta: Super Inox

Super Inox - poznaj wszystkie produkty designerskiego producenta. Super Inox: odkryj ceny, katalogi i nowości

MARZENIE, PASJA, NIEKONWENCJONALNOŚĆ: Nieuchwytne uczucia, które Super Inox zamienia w betonRzeczywistość.MARZENIE o odnowieniu firmy, zaczynając od wyjątkowych, intensywnych doświadczeń z przeszłości.PASJA ogromna, niepowstrzymana energia, która nas napędza.Daj naszym kranom duszę, która każdego dnia będzie generować nowe emocje.NIEKONWENCJONALNOŚĆ iskra, która tworzy wszystko, ale jednocześnie cenna i wyważona cecha, która sprawia, że styl wszystkich kolekcji Super Inox jest równie trwały jak stal nierdzewnaKolekcje Super InoxStal nierdzewna to materiał, który definiuje projekty i profile. Nigdy z ekstremalnymi proporcjami i zawsze po elegancką równowagę między wygodą a pięknem.Produkcja Super InoxWszystkie nasze baterie są projektowane, produkowane, testowane I pakowane W NASZYCH OBIEKTACH. Wszystkie cykle produkcyjne są przeprowadzane we własnym zakresie przy użyciu najnowszej technologii odpowiedniej do obróbki stali nierdzewnej 316L. Dzięki temu możemy sprawdzić zarówno wygląd, jak i każdy wymiar każdego elementu z osobna. Rezultatem jest wysoce niezawodny kran, który nosi charakterystyczne cechy kunsztu.

Więcej
Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek