Marki

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lista produktów producenta: Studiotools

Studiotools - poznaj wszystkie produkty designerskiego producenta. Studiotools: odkryj ceny, katalogi i nowości

Studiotools to system. Elastyczny. telefon komórkowy, telefon komórkowy. Szybko. wielofunkcyjny. oszczędzanie przestrzeni. Poszczególne produkty są precyzyjnie do siebie dopasowane i umożliwiają niezliczone kombinacje dla prawie każdej sytuacji i wymagań. Wystarczy kilka narzędzi, aby w kilka minut przekształcić każde pomieszczenie w zwinną przestrzeń warsztatową.U podstaw narzędzi Studio leży maksymalizacja elastyczności. Środowiska pracy zespołów innowacyjnych charakteryzują się nie tyle czystym wdrożeniem ustalonego planu piętra, co większą możliwą elastycznością. Studiotools uważa, że infrastruktura musi dostosowywać się do użytkownika – a nie odwrotnie. Rozwiązaniem nie jest 20 różnych pomieszczeń na 20 sytuacji, ale infrastruktura, która może być elastycznie wykorzystywana. Studiotools skupia się na tej potrzebie.

Więcej

Chwilowo brak produktów tego producenta w naszym sklepie.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek