Marki

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lista produktów producenta: Studio Stirling

Studio Stirling - poznaj wszystkie produkty designerskiego producenta. Studio Stirling: odkryj ceny, katalogi i nowości

Piękne wiszące krzesła to pasja Studio Stirling. Ta południowoafrykańska marka znana jest na całym świecie z luksusowych, ręcznie robionych siedzisk do huśtawek, hamaków, leżaków i leżanek. Ma świetne partnerstwo w Szwajcarii, skąd obsługuje Europę.Co kryje się za Studio Stirling Krzesła są wykonane ręcznie, co nadaje im indywidualności i wyjątkowości, szczególnie w projektach z detalami wzorów, w których odzwierciedlają one różnorodność rzemiosła. W świecie zhomogenizowanej masowej produkcji wolniej projektowane, ręcznie robione produkty wymagają mniej energii niż produkty produkowane masowo i często trwają dłużej, redukując cykl odpadów w naszej kulturze „wyrzucania” oraz demonstrując i wspierając wyjątkowe umiejętności rzemieślnika. -rodzaj kawałków i wariacji w projektowaniu ze względu na proces rękodzieła. Doskonale sprawdzają się na zewnątrz na każdym patio, werandzie lub w ogrodzie i świetnie prezentują się w pomieszczeniachKochają je zarówno dorośli, dzieci, jak i zwierzęta domowe, ponieważ ich kształt przypominający kokon daje poczucie spokoju i radości. Właścicielka i projektantka studia Stirling, Joanina Pastoll, czerpie inspirację z natury i jej otoczenia, łącząc estetykę, wygodę i emocje. Najpopularniejsze kolekcje foteli bujanych to: Bubble, Nest Egg, Recliner i Sling. Większość modeli może być dostarczana z nogami lub cokołem.Właścicielka i projektantka Studio Stirlings, Joanina, posiada wielokrotnie nagradzane doświadczenie w dziedzinie sztuk pięknych, projektowania i reklamy, ale zawsze pasjonowała się meblami - w szczególności krzesłami wiszącymi. Kiedy założyła firmę, ściśle współpracowała ze swoim mężem fotografem, Davidem Pastollem. Zmarł w 2017 roku. Joanina czerpie inspirację z natury i otoczenia - stąd powstanie kultowego wzoru gałązek Studio Stirlings, używanego jako opcja na większości krzeseł, oraz projektu Jozi/Egoli, inspirowanego jej rodzinnym miastem, miastem Goldes, - Johannesburg, Republika Południowej Afryki.Dla Joaniny i jej oddanego zespołu ważne jest połączenie estetyki, komfortu i emocji. „Chcę stworzyć coś funkcjonalnego, ale też pięknego” – mówi. „Działa jako niezwykle wygodne, ergonomicznie zaprojektowane krzesło, ale chcę też wywołać reakcję emocjonalną. Fizyczne doświadczenie krzesła, jak zmienia ono odczucie siedzeniaChcę stworzyć poczucie dobrego samopoczucia.

Więcej

Chwilowo brak produktów tego producenta w naszym sklepie.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek