Marki

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lista produktów producenta: Strasser

Strasser - poznaj wszystkie produkty designerskiego producenta. Strasser: odkryj ceny, katalogi i nowości

W ostatnich latach STRASSER Steine stał się największym przetwórcą blatów kuchennych z kamienia naturalnego w Europie Środkowej. Dzięki najnowocześniejszemu na świecie zakładowi produkcyjnemu kamienia naturalnego firma posiada 70-procentowy udział w rynku w Austrii, a od 2016 r. działa również w całych Niemczech z kamienia naturalnego. Jest to wyjątkowy element projektu, który podnosi świadomość marki STRASSER Steine do high-endu. Wyspa kuchenna z kamienia naturalnego skierowana jest do segmentu premium i luksusowego i może być postrzegana jako pionier pod względem estetyki, jakości i funkcjonalności. Podczas gdy wszystkie etapy produkcji odbywają się wyłącznie w Austrii, ST-ONE jest sprzedawany na całym świecie z istniejącymi partnerami w Austrii, Niemczech, Szwajcarii, Luksemburgu, Majorce, Rosji, Szanghaju i USA.

Więcej

Chwilowo brak produktów tego producenta w naszym sklepie.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek