Marki

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lista produktów producenta: Steel

Steel - poznaj wszystkie produkty designerskiego producenta. Steel: odkryj ceny, katalogi i nowości

Steel to włoska firma z wieloletnim rodzinnym dziedzictwem. Założona w 1999 roku i mająca siedzibę w Carpi koło Bolonii firma jest własnością i jest zarządzana przez rodzinę Po, trzecie pokolenie zajmujące się produkcją sprzętu kuchennego z płytami kuchennymi. Pierwotna firma została założona przez Angelo Po w 1922 roku, a jego kunszt ze stali nierdzewnej pomógł stworzyć pierwsze ręcznie robione piece, a później wysokiej jakości sprzęt dla restauracji.Obecnie Steel znajduje się w czołówce producentów kuchenek i okapów na rynek krajowy. Innowacyjność i funkcjonalność to słowa kluczowe stojące za estetycznym wzornictwem Steel i profesjonalnym podejściem do produktów kuchennych. Wraz z rozwojem firmy Steel pojawiły się również własne marki, takie jak Genesi, Ascot i Sintesi, a także szereg półprofesjonalnych grilli i sprzętu do gotowania na świeżym powietrzu.

Więcej

Chwilowo brak produktów tego producenta w naszym sklepie.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek