Marki

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lista produktów producenta: Starpool

Starpool - poznaj wszystkie produkty designerskiego producenta. Starpool: odkryj ceny, katalogi i nowości

Od 1975 roku, kiedy Turri Ardelio założył firmę, naszą misją jest nieustanne poświęcanie się poszukiwaniu rozwiązań wellness, które zaspokoją pragnienia wszystkich. Cel „zajmowania się wszelkimi czynnościami bezpośrednio i pośrednio związanymi z pielęgnacją i harmonijnym rozwojem ludzkiego ciała” jest faktycznie określony w memorandum firmy. Ponad 35 lat działań, które pozwoliły nam zrewolucjonizować projektowanie spa i wprowadzić na rynek nowe produkty, czego efektem jest synteza jakości, badań i rozwoju.Od projektu po wdrożenie, od koordynacji po dobór sprzętu i od konserwacji po zarządzanie, Starpool jest uznawany przez swoich klientów za poważnego, doświadczonego i niezawodnego partnera, stale wspierającego ich doradztwem i działaniem. Zespół inżynierów, projektantów, techników, rzemieślników i specjalistów wspiera klienta w rozwoju projektu na każdym etapie. Stałe monitorowanie trendów rynkowych oraz badanie technologii zarządzanych przez dział R&D pozwala Starpool zachować przewagę i oferować klientom nowe modele biznesowe i nowe przewagi konkurencyjne.

Więcej
Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek