Marki

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lista produktów producenta: Slayer Espresso

Slayer Espresso - poznaj wszystkie produkty designerskiego producenta. Slayer Espresso: odkryj ceny, katalogi i nowości

Założona w 2007 roku firma Slayer to amerykański butikowy producent ekspresów do kawy, który produkuje urządzenia z siedzibą w Seattle. Włączony do Gruppo Cimbali Spa pod koniec 2017 roku, Slayer wyznacza wysokie standardy, aby rozwijać branżę kawy specjalistycznej dzięki profesjonalnym maszynom. Kierowany duchem przedsiębiorczości, pasją do prawdziwego rzemiosła i obsesjąnajlepsza kawa dla baristy, technika i gościa. Jako projektant i producent rewolucyjnych ekspresów do kawy, Slayer przyciągnął uwagę wymagającej klienteli z całego świata.SLAYER, przykład projektu i wykonania ekspresu do kawySlayer jest zasadniczo związany z nowoczesnym designem dla gości, ergonomicznie rozsądnym dla profesjonalnego baristy, z super intuicyjnym interfejsem użytkownika. Slayer to maszyna dla wymagających kawoszy. Jego piękno i kunszt przyciągają uwagę. Co najważniejsze, przepływ kawy i baru jest naprawdę wyjątkowy. Stworzony przez miłośników kawy dla miłośników kawy, ręcznie wykonany bez kompromisów w zakresie jakości, Slayer umiejętnie osiąga tylko jeden cel: MAKE COFFEE BETTER™ of America (Slayer Espresso Single Group) w 2015 r. - komercyjna maszyna znana z prestiżu na rodzimym rynku. Pionierski producent został również uznany za „Najlepszy nowy produkt na targach” podczas World of Coffee 2016 w Dublinie. Firma otrzymała również nagrodę Best Pop Up w uznaniu silnego wyczucia designu, kreatywności i luksusu. Design stoiska” dla SCA Expo Boston 2019 oraz „Najlepszy luksusowy ekspres do kawy na świecie” przyznany przez Luxury Lifestyle Award 2020.Slayer oferuje dwie różne serie, Steam i Espresso, z profesjonalnymi ekspresami, które przygotowują kawę w ekskluzywnej technologii i wzornictwie. Sztandarowy produkt, Slayer Espresso, oferuje mistrzostwo w ekstrakcji dzięki opatentowanej kontroli natężenia przepływu i profilowaniu smaku. Slayer Steam to rozwiązanie dla biznesu, który szuka idealnej równowagi między doskonałymi napojami a wydajnością.

Więcej

Chwilowo brak produktów tego producenta w naszym sklepie.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek