Marki

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lista produktów producenta: Sirecom Tappeti

Sirecom Tappeti - poznaj wszystkie produkty designerskiego producenta. Sirecom Tappeti: odkryj ceny, katalogi i nowości

W muzyce „dywan” to interwencja narzędzi, które zapewniają tło i pozwalają pięknie harmonizować głosy i instrumenty solowe. To samo dotyczy obiektu. Z jednej strony wysokości i frazowanie mebli i ozdób… soliści. Poniżej w magicznej harmonii „dywan” jest samym dywanem, a tu każdy wzór z kolekcji Sirecom staje się bohaterem otoczenia, świetnym interpretatorem gustów i trendów. Bohater, który potrafi wcielić się w porywającą fantazję modnych dywanów z tuftowanych, emocjonalnych dywanów, bogatą prostotę naturalnych włókien oraz niezwykłe bogactwo kilimów i tkanych tkanin kompozytowych o różnym pochodzeniu i epokach. Wczoraj i dziś w doskonałej harmonii.

Więcej

Chwilowo brak produktów tego producenta w naszym sklepie.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek