Marki

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lista produktów producenta: Scolaro Parasol

Scolaro Parasol - poznaj wszystkie produkty designerskiego producenta. Scolaro Parasol: odkryj ceny, katalogi i nowości

Firma Scolaro została założona 40 lat temu i produkowała ręcznie robione drewniane parasole. Szeroka gama naszych artykułów przeznaczona jest dla branży kontraktowej, mebli ogrodowych i reklamy.Składa się z drewnianych i aluminiowych parasoli z centralnym drążkiem, bocznymi drążkami i teleskopowymi ramami.poszukiwanie ulepszeńPolityka naszej firmy polega na ciągłym poszukiwaniu satysfakcji klienta i obecnie pozwala na eksport naszych produktów do ponad 70 krajów. Doświadczenie i umiejętności manipulacyjne dodawały z biegiem lat coraz więcej technologii, aby podnieść standard jakości, a prosty produkt zaprojektowany w celu ochrony przed słońcem stał się eleganckim narzędziem do personalizacji inteligentnego wnętrza. Najlepsze materiały charakteryzują rozwój i użytkowanie parasola , gwarantowany całkowicie włoskim procesem produkcji.Uczeń: wyprodukowany we WłoszechNasze produkty są projektowane, opracowywane i produkowane w całości w naszej firmie z siedzibą we Włoszech. Szczególna dbałość o przetwarzanie i kontrola jakości są istotną częścią naszej polityki.Dzięki zastosowanym materiałom i wyposażeniu technicznemu nasze przedmioty są solidne i nadają się do ciężkiego i profesjonalnego użytkowania.Zastosowanie wodoodpornych tkanin akrylowych, impregnowanego drewna, stali i aluminium gwarantuje długą żywotność.Uczeń: KooperacjeSzczególną uwagę przywiązuje się do łatwej konserwacji, a dostępność części zamiennych jest gwarantowana przez długi czas. Firma Ombrellificio D'Incà, która nadal zajmuje się produkcją pokrowców na parasole, zawsze współpracowała w osiąganiu tych wyników.

Więcej

Chwilowo brak produktów tego producenta w naszym sklepie.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek