Marki

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lista produktów producenta: Sartoria

Sartoria - poznaj wszystkie produkty designerskiego producenta. Sartoria: odkryj ceny, katalogi i nowości

2018: Powstaje Sartoria, łącząc wiedzę ze zrozumieniem współczesnej historii ceramiki. Projekt szyty na miarę dla tych, którzy kochają wystrój wnętrz, małe rozmiary, kolor i dekorację. Z tych czterech elementów rodzi się nowy rozdział w Grupie Terratinta, której celem jest stworzenie nowego stylu, który będzie eksportowany na cały świat Żyjąc w rzemiośle o niewielkich rozmiarach ceramicznych. Od białych ścian korpusu po gresowe płytki gresowe, różne opcje dla małych i dużych przestrzeni: niepowtarzalny design pełen kontrastów, wybór stylów, wybór stylów.

Więcej
Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek