Marki

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lista produktów producenta: Saniline

Saniline - poznaj wszystkie produkty designerskiego producenta. Saniline: odkryj ceny, katalogi i nowości

W 2002 roku narodził się THERMOMAT SANILINE. Oprócz rynku włoskiego, na którym staliśmy się niekwestionowanym liderem w dziedzinie poręczy i poręczy bezpieczeństwa, nasza obecność na rynku zagranicznym staje się coraz bardziej istotna i żywa, również dzięki prawdziwej wierze we współpracę z naszymi klienci. Staranność i uwaga, jaką wkładamy w produkcję naszych akcesoriów łazienkowych, zapewnia, że możemy zapewnić spokój innym ludziom i z pewnością nadal możemy być motorem napędowym obu firm, które coraz bardziej się ze sobą identyfikują.

Więcej

Chwilowo brak produktów tego producenta w naszym sklepie.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek