Marki

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lista produktów producenta: Sandhelden

Sandhelden - poznaj wszystkie produkty designerskiego producenta. Sandhelden: odkryj ceny, katalogi i nowości

Sandhelden łączy nowoczesny design z naturalnością piasku i możliwościami druku 3D. Dzięki tej symbiozie Sandhelden przedstawia ofertę wykraczającą poza standardy. Oprócz produkcji wyposażenia wnętrz i obiektów artystycznych, rozwijane są nowe możliwości rozwoju obszarów, takich jak architektura i badania (materiałowe). Pozyskiwany w sposób zrównoważony i regionalny surowiec, piasek kwarcowy, stanowi do tego wysokiej jakości podstawę. Unikalna struktura powierzchni, elastyczna formowalność i szeroki zakres możliwych zastosowań to cechy, które przejawiają się w usługach świadczonych przez Sandhelden.

Więcej
Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek