Marki

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lista produktów producenta: Saint-Gobain - Gyproc

Saint-Gobain - Gyproc - poznaj wszystkie produkty designerskiego producenta. Saint-Gobain - Gyproc: odkryj ceny, katalogi i nowości

Saint-Gobain Gyproc to submarka Saint-Gobain Group, francuskiej firmy o ugruntowanej pozycji założonej w 1655 roku. Saint-Gobain Gyproc specjalizuje się w produkcji suchych systemów gipsowych i gipsowych. Działania badawcze firmy zaowocowały niezwykle ognioodpornymi rozwiązaniami, które spełniają najwyższe standardy komfortu termicznego i akustycznego. Należą do nich sufity podwieszane, panele sufitowe gipsowe, płyty gipsowo-kartonowe i wiele innych.Szeroka oferta tynków i wykończeń na bazie tynków obejmuje trzy główne linie: Ecovic, Tecnovic i Prontovic. Wszystkie trzy linie produktów są izolacyjne i ognioodporne.

Więcej
Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek