Marki

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lista produktów producenta: Rubinetterie Mariani

Rubinetterie Mariani - poznaj wszystkie produkty designerskiego producenta. Rubinetterie Mariani: odkryj ceny, katalogi i nowości

Historia Rubinetterie Mariani zaczyna się na początku lat 60. na przedmieściach Mediolanu.Założona przez braci Mariani w Gorli, wkrótce została przeniesiona do obecnych zakładów w Zingonii (prowincja Bergamo), gdzie wyposażenie i pomieszczenia bardziej nadawały się do prężnie rozwijającej się produkcji.Od początku istnienia firma z wielką pasją produkuje krany, stale poszerzając swoje umiejętności, budując stabilne relacje biznesowe i zadowalając miliony klientów we Włoszech iw kilku innych krajach.Katalog Rubinetterie Mariani oferuje szeroką gamę stylów i produktów, od nowoczesnego wzornictwa po tradycyjne serie, od baterii po kompletne i innowacyjne rozwiązania wellness do pryszniców, hydroterapii i chromoterapii.Zastosowanie zaawansowanych technologii w całym cyklu produkcyjnym, staranny dobór najbardziej niezawodnych materiałów, częste kontrole i rygorystyczne testy zapewniają wysoki poziom jakości „Made in Italy” i długą żywotność produktu.Wysoka jakość znajduje również swój „widoczny” wyraz w eleganckich i pełnych wdzięku liniach produktów, w równowadze wszystkich projektów i wyrafinowanym wykończeniu. Reprezentacja typowego włoskiego designu, która może poruszyć nawet najbardziej wymagającego klienta.W rzeczywistości klient znajduje się w centrum filozofii biznesowej Rubinetterie Mariani. Nie chodzi tylko o robienie baterii, prawdziwym celem jest dobre samopoczucie, które klient powinien czuć podczas wyboru, zakupu i ogólnego użytkowania produktu Mariani.Dlatego każdy szczegół został starannie zaprojektowany, aby zapewnić całkowity komfort w regulacji wody. aby umożliwić pełną i precyzyjną kontrolę temperatury i przepływu wody za pomocą niewielkich, ergonomicznie poprawnych ruchów, aby stworzyć wyjątkowe i relaksujące otoczenie.Każdy, kto wybiera produkt Rubinetterie Mariani, wybiera wysokiej jakości włoski produkt o długiej tradycji i wielkiej elegancji. Obiekt zaprojektowany, wyprodukowany i dystrybuowany przez wysoko wykwalifikowaną kadrę, osoby przeszkolone do przekazywania szczególnych i długotrwałych emocji.

Więcej
Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 314 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 314 elementów

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek