Marki

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lista produktów producenta: Rockolors

Rockolors - poznaj wszystkie produkty designerskiego producenta. Rockolors: odkryj ceny, katalogi i nowości

Marka wywodzi się z doświadczenia ujednoliconej rzeczywistości zaplecza Marche i Umbria: Gruppo Casavecchia, która od ponad 50 lat zajmuje się wydobyciem kamienia, produkcją i sprzedażą materiałów budowlanych, pracami budowlanymi i urbanizacyjnymi. Grupa powstała jako firma rodzinna pod koniec lat 60. i jest zarządzana przez trzecie pokolenie rodziny Casavecchia. Na przestrzeni lat nieustannie ewoluowała pod względem oferty i jakości, zyskując znaczące rozwiązania, aby dostosować się do nowych potrzeb rynku. Z innowacyjnego pomysłu i dzięki współpracy z najlepszymi europejskimi chemikami, w ciągu kilku lat uruchomiono system barwienia, który trwale barwił naturalny żwir i kamyki, uzyskując trwały produkt o nieporównywalnym efekcie estetycznym.W maju 2017 Rockolors został wprowadzony na rynek jako ekskluzywna marka certyfikowanych kamieni kolorowych, pierwsza tego rodzaju na świecie pod względem chromatyczności i wszechstronności zastosowania: szeroka gama kolorowych kruszyw, żwiru i kamyków z prestiżowymi międzynarodowymi certyfikatami do użytku na zewnątrz i wewnątrz .Kolorowe kamienie Rockolor są niezwykle wszechstronne i nadają się do nieograniczonych rozwiązań dekoracyjnych dzięki różnym technikom układania, które można zastosować. Luźne kolorowe kamyki do projektowania ogrodowego i miejskiego, wiązany żywicą lub płukany żwir do zewnętrznych podłóg i okładzin ściennych, kolorowe mozaiki kamienne do arcydzieł zewnętrznych lub wystroju wnętrz, gabiony architektoniczne… To tylko kilka z procesów i zastosowań końcowych proponowanych przez Marka.Kolekcje Kolekcja obejmuje żwir i kamyki w różnych rozmiarach w dwóch różnych asortymentach w zależności od koloru:- ROCKOLORS ORIGINAL to ekskluzywna kolekcja kolorowych kruszyw, z której narodziła się marka, oferująca indywidualny dobór kolorów w oparciu o paletę kolorów RAL.- ROCKOLORS NATURAL to szeroka gama naturalnego, kolorowego żwiru i kamyków pozyskiwanych z najlepszych kamieniołomów na świecie.

Więcej

Chwilowo brak produktów tego producenta w naszym sklepie.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek