Marki

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lista produktów producenta: Roberti

Roberti - poznaj wszystkie produkty designerskiego producenta. Roberti: odkryj ceny, katalogi i nowości

Założona w 1959 roku jako firma rodzinna, Roberti od samego początku jest jednym z najlepszych producentów mebli ogrodowych. Nasze kolekcje zawsze odgrywały pionierską rolę w projektowaniu i łączą najnowsze trendy stylistyczne w formie i materiale.Każdy egzemplarz odpowiada osobistej interpretacji życia i kontraktowego stylu życia oraz łączy w sobie wszystkie parametry estetyki i komfortu. Nasza szeroka gama mebli ogrodowych pozwala nam zapewnić ciągłość i spójność różnych przestrzeni życiowych.Ścisła współpraca między zespołem badawczo-rozwojowym Roberti a europejskimi architektami wzmacnia jego stylistyczny wizerunek, czyniąc go wyjątkowym i spersonalizowanym.Procesy produkcyjne odbywają się głównie we Włoszech, w regionie Veneto. Umiejętność fachowego rzemiosła w połączeniu z nowoczesnymi procesami i technologiami oraz wysokiej jakości materiałami pozwala osiągnąć doskonałe standardy jakości.Od samego początku Roberti przywiązuje dużą wagę do różnych realiów międzynarodowych: eksportujemy do ponad 50 krajów, a naszymi głównymi partnerami są projektanci i kierownicy projektów, detaliści i operatorzy w sektorach mieszkaniowym i kontraktowym.Przestrzeganie profesjonalnych standardów etycznych w całym procesie produkcyjnym jest zawsze częścią naszej misji.

Więcej
Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 70 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 70 elementów

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek