Marki

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lista produktów producenta: Ridea

Ridea - poznaj wszystkie produkty designerskiego producenta. Ridea: odkryj ceny, katalogi i nowości

Ridea jest marką FECS Group, włoskiego holdingu przemysłowego reprezentującego zintegrowaną gamę wysoce znaczących działań związanych z odzyskiem i recyklingiem metali, charakteryzującą się wyjątkową zdolnością do wytwarzania produktów aluminiowych o najwyższej jakości technicznej bezpośrednio z konwersji odzyskanych, przetworzonych i zregenerowanych złom.Grupa przemysłowa, na czele której stoi przedsiębiorca Olivo Foglieni, skupia w sobie zintegrowaną gamę niezwykle ważnych działań w dziedzinie odzysku i recyklingu surowców metalowych. Jako jedyna firma jest w stanie pozyskać produkty aluminiowe o najwyższej jakości technicznej poprzez bezpośrednie przetworzenie odzyskanego i odpowiednio przetworzonego złomu oraz recykling, grupa uczyniła to zaangażowanie społeczne swoją filozofią i niepowtarzalną szansą biznesową.Ridea wraz z pozostałymi markami Radiatori 2000 i Linea Architettura uzupełniają ofertę profesjonalnej grupy przemysłowej w zakresie grzejników tradycyjnych i designerskich.Szeroka gama grzejników z kolekcji Ridea jest odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie rynku krajowego i międzynarodowego na wysokiej jakości grzejniki o wyrafinowanym i funkcjonalnym designie, produkty inspirowane zieloną kulturą industrialną i przeznaczone dla klientów dbających o energooszczędność i szacunek dla środowisko . Oferując szeroką gamę grzejników rurowych, wielokolumnowych, odlewanych ciśnieniowo i grzejników na ręczniki, ta kolekcja jest idealna do zastosowania w każdym rodzaju domu.Niezwykle wszechstronna pod względem wielkości i opcji wykończenia, jej unikalne cechy ucieleśniają czystą tradycję produkty „Made in Italy”, gdzie wyrafinowane wzornictwo idzie w parze z innowacyjnymi i opatentowanymi rozwiązaniami technicznymiRidea opiera się na współpracy najważniejszych ośrodków badań technicznych i technologicznych we Włoszech (w tym na Wydziale Energetyki Politechniki w Mediolanie, który poświadcza właściwości termiczne produktów) oraz na wsparciu największych włoskich studiów projektowych i architektonicznych.Wszystkie grzejniki Produkty opisane w tym katalogu mają niski wpływ na środowisko, ponieważ są wykonane z metalu pochodzącego z recyklingu, który w 100% nadaje się do recyklingu i w nieskończoność i jest wykończony ekologicznym lakierem.Ridea oznacza nową koncepcję ogrzewania z harmonijnym połączeniem estetyki, technologii, zrównoważonego rozwoju i funkcjonalności.

Więcej

Chwilowo brak produktów tego producenta w naszym sklepie.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek