Marki

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lista produktów producenta: Revigrés

Revigrés - poznaj wszystkie produkty designerskiego producenta. Revigrés: odkryj ceny, katalogi i nowości

Znana w świecie ceramiki firma Revigrés specjalizuje się w produkcji podłóg i płytek ceramicznych.Założona w 1977 roku przez grupę biznesmenów, firma Revigrés przez pierwsze 30 lat polegała na prezydencji i motywacji swojego założyciela: Adolfo Roque (1934). -2008). W skład obecnego zarządu wchodzą Paula Roque, Paula Cardoso i Carlos Roque.Design, innowacyjność, jakość i serwis w połączeniu z silną polityką środowiskową to wytyczne, którymi kierujemy się we wszystkich naszych projektach. Jesteśmy mocno zaangażowani w badania, ekoinnowacje i rozwój wielofunkcyjnych, energooszczędnych produktów i staramy się odgrywać aktywną rolę w budowaniu zrównoważonej przyszłości.To zaangażowanie zostało docenione przyznaniem różnych nagród, z których najważniejsze to:• Design Europe Management Award — Revigrés jest jedyną firmą z branży ceramicznej na poziomie europejskim, która otrzymała wyróżnienie• Firma wyróżniona przez Best Practices in Research and Innovation Project Partnership z University of Aveiro w ramach European Enterprise Awards• Efektywna Firma w Nagrodach Efektywności Energetycznej• Nagroda „Alfa de Oro” w Hiszpanii – jedyna zagraniczna firma, która otrzymała tę nagrodę od Hiszpańskiego Towarzystwa Ceramiki i Szkła.Revigrés, rozpoznawalny w kraju i na świecie, jest obecny na różnych kontynentach z licznymi symbolicznymi projektami, takimi jak lotniska (Moskwa, Polska i Hiszpania), dworce kolejowe (Holandia, Anglia i Hiszpania), sklepy, restauracje, centra handlowe, biura, hotele, a także stoiska ekskluzywnych marek (Fnac, TMN, McDonald's, Harrod's, Rolls Royce, Mercedes). Niedawno dostarczyliśmy produkty specjalnie zaprojektowane dla bazyliki La Sagrada Familia w Barcelonie.Revigrés posiada czterokrotnie certyfikację swoich zintegrowanych systemów zarządzania w odniesieniu do następujących norm: JakośćŚrodowiskoSpołeczna odpowiedzialnośćBadaniarozwój i innowacyjność.W 2011 roku Revigrés jako pierwsza i jedyna firma w branży ceramicznej uzyskała certyfikat Systemu Zarządzania Odpowiedzialnością Społeczną NP 4469-1:2008.W 1995 roku firma Revigrés została pierwszą firmą produkującą ceramiczne płytki ścienne i podłogowe, która otrzymała certyfikat Systemu Zarządzania Jakością. Firma Revigré s została również certyfikowana przez System Zarządzania Środowiskowego zgodnie z normą NP EN ISO 14001:2004.

Więcej

Chwilowo brak produktów tego producenta w naszym sklepie.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek