Marki

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lista produktów producenta: Revestech

Revestech - poznaj wszystkie produkty designerskiego producenta. Revestech: odkryj ceny, katalogi i nowości

W trakcie naszej wieloletniej działalności zdobyliśmy tak duże doświadczenie, że dziś jesteśmy producentem rewolucyjnych systemów budowlanych. Dzięki naszej marce Revestech pozycjonujemy się jako zaufany partner architektów, geodetów, budowniczych i instalatorów w rozwiązywaniu problemów związanych z hydroizolacją, mostkowaniem rys, akustyką i drenażem, oferując im szereg praktycznych i skutecznych rozwiązań.Nasze systemy zajmują zupełnie nowe miejsce na rynku. Powłoka włóknista naszych paneli zapewnia przyczepność do płytek z klejem na bazie cementu, dzięki czemu profesjonaliści mogą zapomnieć o warstwie dociskowej podczas montażu i uczynić ich pracę tak łatwą, jak zwykłe układanie płytek.Zrównoważony rozwój: W Revestech mocno wierzymy w zrównoważony rozwój, dlatego opracowaliśmy szereg najlepszych praktyk, które pomagają nam zmniejszyć wpływ naszej działalności na środowisko, takie jak:

Więcej

Chwilowo brak produktów tego producenta w naszym sklepie.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek