Marki

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lista produktów producenta: Retegui

Retegui - poznaj wszystkie produkty designerskiego producenta. Retegui: odkryj ceny, katalogi i nowości

Laurent Bergez założył fabrykę marmuru w Saint Jean de Luz w południowo-zachodniej Francji w 1939 roku. W tamtym czasie ludzie zajmowali się głównie szlifowaniem nagrobków i innych przedmiotów sztuki pogrzebowej. Następnie w 1973 roku jego córka Francette i jej mąż Etienne Retegui przejęli firmę oraz rozwinęli i zmodernizowali zakład produkcyjny. W 1999 roku Claude Retegui, wnuk założyciela, przejął prowadzenie rodzinnej firmy. Opierając się na swojej rozległej wiedzy jako inżyniera budownictwa lądowego i lądowego, Claude założył dział technologii 3D, który umożliwił rozwój nowych ścieżek poprzez połączenie kamienia i materiałów kompozytowych. Dziś firma Retegui Marble zatrudnia dwunastu doświadczonych pracowników, w tym inżynierów i marmurowych czeladników. Ci mistrzowie rzemieślnicy mogą korzystać z wysoce technologicznego i najnowocześniejszego sprzętu firmy, aby produkować złożone przedmioty z najwyższą precyzją, co znacznie ułatwia je, zapewniając jednocześnie dużą wytrzymałość i wytrzymałość. Te liczne i różnorodne techniki, które łączą marmur z materiałami kompozytowymi, obejmują: złożone klejenie, frezowanie sterowane cyfrowo, montaż rdzenia o strukturze plastra miodu z aluminium oraz kombinacje włókna szklanego lub węgla. Bogata wiedza techniczna firmy jest wykorzystywana nie tylko w przemyśle stoczniowym i aeronautyce, ale jest również wysoko ceniona przez architektów i projektantów, którzy dzięki tym technicznym kombinacjom mogą puścić wodze fantazji i wykorzystać kamień w oryginalności i tworzonych na zamówienie kreacjach.

Więcej
Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek