Marki

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lista produktów producenta: Raumplus

Raumplus - poznaj wszystkie produkty designerskiego producenta. Raumplus: odkryj ceny, katalogi i nowości

Firma raumplus z siedzibą w Bremie w północnych Niemczech od trzech pokoleń produkuje dostosowane do potrzeb klienta drzwi przesuwne i obrotowe, przegrody, systemy szaf, półki i szafy z szufladami, łącząc produkcję przemysłową z produkcją na zamówienie. Wszystkie rozwiązania – projektowane na miejscu przez wyspecjalizowaną kadrę, projektantów wnętrz oraz międzynarodowe biura projektowe – realizowane są we współpracy z firmą. Kierowana przez obecnego dyrektora generalnego Carstena Bergmanna, raumplus zbudowała silną sieć partnerską w siedemdziesięciu krajach, w tym w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Rosji, Szwajcarii i Polsce. Firma przestrzega fundamentalnej zasady Jürgena Guddasa polegającej na spełnianiu i zaspokajaniu potrzeb klientów, działając uczciwie i odpowiedzialnie na rynku oraz w stosunku do przegródek, systemów wyposażenia lub garderoby. Szeroka gama profili, okuć i wykończeń jest zawsze dostępna w magazynie, co pozwala na wykonanie niestandardowego produktu w bardzo krótkim czasie. Produkty mogą być stosowane w kontekstach mieszkaniowych, biurach i projektach kontraktowych, oferując elastyczne systemy umeblowania, które odpowiadają potrzeba prywatności, komunikacji między różnymi przestrzeniami lub swobodnego przepływu poprzez integrację mebli i architektury. Dzięki wysokości do trzech metrów mogą być również używane jako szafy i ścianki działowe w loftach i starych budynkach z wysokimi sufitami. Warto również wspomnieć o Swing Door Slim Line, zwycięzcy German Design Award 2020 w kategorii Building & Elements. Dwuskrzydłowe drzwi wewnętrzne z elegancką, anodowaną na czarno aluminiową ramą przeznaczone są do dużych pomieszczeń i wejść do biur, profesjonalnych studiów i sal eventowych lub jako ścianka działowa do łazienek i stref wellness.raumplus: historia innowacji i zrównoważonego rozwoju firmy raumplus rozpoczęła się w 1986 roku wraz z pierwszymi drzwiami przesuwnymi, które zostały zaprojektowane przez założyciela Jürgena Guddasa. Pod kierownictwem Carstena i Uty Bergmann firma stała się międzynarodowa. Kluczowym celem raumplus jest zrównoważony rozwój, który jest monitorowany poprzez regularne badania nad recyklingiem opakowań oraz prace nad oszczędzaniem zasobów i unikaniem emisji gazów cieplarnianych. Aby osiągnąć te cele, firma stawia na innowacyjność i współpracuje z renomowanymi projektantami i instytutami badawczymi w celu testowania nowych produktów i opracowywania innowacji technicznych oraz nowych procesów produkcyjnych. W 2017 i 2019 roku takie działania przyniosły firmie nagrodę German Brand Award. Zakład firmy stale testuje nowe i istniejące produkty pod kątem ich przydatności do codziennego użytku i odporności na ekstremalne okoliczności, takie jak wandalizm.

Więcej

Chwilowo brak produktów tego producenta w naszym sklepie.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek