Marki

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lista produktów producenta: ProteX Design

ProteX Design - poznaj wszystkie produkty designerskiego producenta. ProteX Design: odkryj ceny, katalogi i nowości

Włoska firma ProteX Design oferuje swoim klientom szeroką gamę wyselekcjonowanych i wysokiej jakości rozwiązań odpornych na uderzenia (obudowy, tapicerki, okładziny ścienne i wykładziny podłogowe). Jej produkty są odpowiednie dla przestrzeni i sektorów, które potrzebują dodatkowej ochrony w celu zaspokojenia różnych codziennych potrzeb: sportu, szkół, mieszkalnictwa, przemysłu, opieki zdrowotnej, hotelarstwa.Najlepszą reklamą firmy są dotychczasowe wyniki i opinie, jakie na przestrzeni lat otrzymywała od licznych klientów. Jakość i profesjonalizm uczyniła swoim modus operandi, zawsze zwracając szczególną uwagę na wykorzystanie kształtów, materiałów i technologii, które zapewniają wysokie standardy bezpieczeństwa i niezawodności.ProteX posiada zespół profesjonalistów, który pozwala oferować szeroki zakres usług: badania, projektowanie, rozwój, doradztwo, wsparcie techniczne, bezpłatną inspekcję i instalację na miejscu.

Więcej

Chwilowo brak produktów tego producenta w naszym sklepie.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek