Marki

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lista produktów producenta: Progress

Progress - poznaj wszystkie produkty designerskiego producenta. Progress: odkryj ceny, katalogi i nowości

PROGRESS jest liderem na lokalnym rynku w produkcji prefabrykatów betonowych oraz w budowie obiektów o konstrukcji stałej.Dzięki ponad 50-letniemu doświadczeniu PROGRESS jest obecnie jednym z największych producentów prefabrykatów betonowych we Włoszech. Nienaganna jakość i profesjonalna obsługa od zawsze charakteryzowały firmę.Zdobyte przez pokolenia know-how oraz ciągłe inwestycje w najnowsze technologie sprawiają, że PROGRESS jest kompetentnym i niezawodnym partnerem. Koncentracja firmy na wydajności i jakości, a także zorientowanie na klienta umożliwiają PROGRESS utrzymanie pozycji lidera na rynku w Południowym Tyrolu i północnych Włoszech.

Więcej

Chwilowo brak produktów tego producenta w naszym sklepie.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek